Yengeç Kadını

Uğurlu Taşı

Doğal taşların şifa dağıtmasıyla ilgili inanış geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Birbirinden farklı görünümü, rengi ve şekli olan doğal taşlar şifalı etkisiyle bulunduğu yere pozitif enerji yayar. Ruhumuza ve bedenimize iyi gelen taşların sırrı içindeki enerjiye ve dokunduğu kişilere bağlıdır.

Yengeç Burcunun Uğurlu Taşları

AMETİSTUğurlu Taşı

Negatif elektriği toplar pozitife dönüştürür. İnsanları rahatsız eden düşünceleri insan vücudundan uzaklaştırıcı ve yok edici bir etkiye sahiptir. Uyum ve dengeyi artırır. Canlılık, neşe ve yaşam enerjisi verir. Aşk taşı olarak da bilinir. Kansere karşı da koruyucu olduğu söylenir.

 

PEMBE KUVARSUğurlu Taşı

 

Pembe Kuvars özgüveni artırır. İnsanı sevgi ve yapıcı duygularla doldurur. Taşıyanın stresini alır, sevdiklerini anlamasını kolaylaştırır. Sezgileri güçlendirir. Ümitsizlik, suçluluk, korku gibi olumsuz duygulardan arınmanızı sağlar.

 
KUVARSUğurlu Taşı

Elektronik cihazlardan yayılan radyasyonu toplar. Konsantrasyonu artırır. Tene temas ettirerek kıyafet altında taşındığı taktirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjisinden korur. Pozitif insanlar içindeyseniz taşınızı görünür şekilde takın. Böylece çevrenizdeki insanların pozitif enerjisini toplar. Baş ağrısını hafifletici özelliği vardır. Göz için faydalıdır.

© 2014 Yengeç Kadını. Tüm Hakları Saklıdır.